Follow us on:

Stafi diplomatik

Bernard Nikaj
Ambasador i Republikës së Kosovës në Bruksel
bernard.nikaj@rks-gov.net

Albinot Bimbashi
Ministër Këshilltar
albinot.bimbashi@rks-gov.net

Labinot Hoxha
Ministër Këshilltar
labinot.hoxha@rks-gov.net

Valëza Oruçi
Këshilltare
valeza.oruqi@rks-gov.net

Valdrin Grainca
Sekretar i Parë
valdrin.grainca@rks-gov.net

Jetmira Bërdynaj Shala
Konsulle
jetmira.berdynaj@rks-gov.net


Nënkolonel Ahmet Ajeti
Atashe i Mbrojtjes
ahmet.ajeti@rks-gov.net

Jeton Krasniqi
Ndërlidhës policor
jeton.krasniqi@kosovopolice.com

Zana Hoxha
Asistente e Ambasadorit
zana.hoxha@rks-gov.net