Follow us on:

Stafi konsullor - Stuttgart

Shefi i Misionit Konsullor: Imer Lladrovci, Konsull

Email: imer.xh.lladrovci@rks-gov.net

 

Besnik Miftaraj, Këshilltar/Konsull

Email: besnik.miftaraj@rks-gov.net

 

Bahrije Hoti, Konsulle

Email: bahrije.hoti@rks-gov.net

 

Kadri Gervalla, Konsull

Email: kadri.gervalla@rks-gov.net

 

Naser Bejtullahu, Zëvendëskonsull

Email: naser.bejtullahu@rks-gov.net

 

Lumturie Lipoveci, Këshilltare /Konsulle

Email: lumturie.lipoveci@rks-gov.net

 

Hanife Statovci, Asistente ekzekutive

Email: hanife.statovci@rks-gov.net

 

Shaip Dobra, Asistent Konsullor

 

Fehmi Koci, Asistent Konsullor

 

Festim Lushtaku, Asistent administrativ

 

Afërdita Fazliu, Telefoniste

Puna me palë:
Nga e Hëna deri të Enjten: 09:00- 12.00 dhe 14.00 – 16:30

Të Premten nuk punohet me palë

Aplikimet për dokumentacion mund të bëhen pa termin pasi të jenë plotësuar dokumentet. Të gjitha dokumentet të dorëzohen edhe në kopje.