Follow us on:

Lajme nga Ambasada


Njoftim - Ditë pushimi27.11.2018Ambasada e Republikës së Kosovës në Austri njofton të interesuarit se me rastin e Festës së 28 Nëntorit, puna me palë në Ambasadë dhe në...më shumë
Zgjedh Faqen
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Artikuj: 228