Follow us on:

Diplmatski staf

Astrit Zemaj
Ambassador - Vršilac dužnosti
----------------------------------------------
Astrit Zemaj
Ambasador 
Šef sektora za odnose sa institucijama Evropske Unije
astrit.zemaj@rks-gov.net 

Gjeneza Budima
Ministarka savetnica
Gjeneza.budima@rks-gov.net 

Fitor Murati
Prvi sekretar
fitor.murati@rks-gov.net 

Miftar Kryeziu
Konzul
miftar.kryeziu@rks-gov.net 

Kenan Tora
Drugi sekretar
kenan.tora@rks-gov.net 

Mirlindë Gashi
Treća sekretarka
mirlinde.gashi@rks-gov.net

LTC Ahmet Ajeti
Ataše odbrane
ahmet.ajeti@rks-gov.net 

Jeton Krasniqi
Policijski oficer za vezu
jeton.krasniqi@kosovopolice.com 

Zana Hoxha
Izvršna asistentkinja
zana.hoxha@rks-gov.net 

Djellza Beqiraj
Administrativna / konzularni asistenkinja
djellza.beqiraj@rks-gov.net