Follow us on:

Stafi konsullor - Stuttgart

Shefi i Misionit Konsullor: Imer Lladrovci, Konsull
Email: imer.xh.lladrovci@rks-gov.net

Besnik Miftaraj, Këshilltar/Konsull
Email: besnik.miftaraj@rks-gov.net

Lumturie Lipoveci, Këshilltare /Konsulle
Email: lumturie.lipoveci@rks-gov.net

Gramoz Berisha, Zëvendes Konsull
Email: gramoz.berisha@rks-gov.net

Hanife Statovci, Asistente ekzekutive
Email: hanife.statovci@rks-gov.net

Shaip Dobra, Asistent Konsullor
Email: shaip.dobra@rks-gov.net

Fehmi Koca, Asistent Konsullor
Email: fehmi.koca@rks-gov.net

Afërdita Fazliu, Telefoniste

Xhemali Luta, Vozitës
Email: aferdita.h.fazliu@rks-gov.net

Puna me palë:
Nga e Hëna deri të Enjten: 09:00 - 12.00 dhe 14.00 - 16:30

Të Premten nuk punohet me palë

Aplikimet për dokumentacion mund të bëhen pa termin pasi të jenë plotësuar dokumentet.
Të gjitha dokumentet të dorëzohen edhe në kopje.