Follow us on:

Lajme nga Ambasada

Njoftim!07.05.2020Të nderuar bashkatdhetarë, në kuadër të dispozitave dhe masave të ndërmarra nga qeveria italiane lidhur me emergjencën e krijuar nga pandemia COVID-19, Ambasada...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748
Artikuj: 283